UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powyższe komentarze są tragiczne! Wciąż te same teksty o tym, jak żle zostało wybrane miejsce, koncert trwał za długo, a wykonawca okazał się byle jaki. Z dużym wyprzedzeniem czasowym podawane są informacje, kto wystąpi, gdzie i kiedy. Albo przychodzę, albo nie. To po pierwsze. Po drugie wystarczy spojrzeć na ludzi po trzech piwkach wykrzykujących pod sceną albo zrzędy, które wstydzą się totupać z nogi na nogę - bo nie wypada! - to dopiero ogarnia przykrość.