UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miejsca do parkowania - owszem sporo na osiedlu. Szkoda, że mieszkańcy nie mieli tej przyjemności zaparkowania samochodu pod własnym domem. A okna szczelne, bardziej szczelne być nie mogą - co nie pozwalało normalnie oglądać tv w domu, bo tylko dudnienie basów było słychać, A tak niskich tonów żadne okna skutecznie nie odizolują.
:(