UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie przesadzajcie, taki koncert nie zdarza się co tydzień, jak ktoś ma szczelne okna, to muzyki prawie nie było słychać. Miejsce na takie imprezy jest w sam raz, miejsca do parkowania też sporo, więc mam nadzieję, że w następnym roku Dni Elbląga też odbędą się w tym samym miejscu. Tylko toy-toy mogłoby być więcej, bo faktycznie ich ilość była za mała :(

mi się podobało