UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko pięknie ładnie, tylko dlaczego tak długo??? o ile w sobotę można sobie pozwolić na nocne szaleństwo, to już w niedziele bez przesady. Nie zapominajmy, że część naszego społeczeństwa jeszcze ma prace i musi rano wstać, tak więc koncert który nie dawał spać o 1 w nocy to lekka przesada!!!!!
złaaaa