UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

na tak słabo oświetlonych ulicach bandy pijanych grasowały bezkarnie. który to stopień zasilania/??? panie prezydencie? bo na łączności ma pan widno jak w dzień. poza tym gdyby artyści mieli trochę wyższą scenę byliby lepiej widoczni.