UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Impreza jak na Elbląg całkiem całkiem, natomiast miasto przyoszczędziło w tym roku na toy-toyach. O ile czekanie 20 min. w kolejce po piwo można jakoś znieść, to czekanie tyleż samo czasu do klopa to lekka przesada. Potem wszystko wokół jest zaszczane i śmierdzi.

Machupichcę