UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie, do późnych godzin. Przez te pół nocy wczorajszego koncertu dzieci nie chciały mi spać, bo hałas, dudnienie szyb, światła z karuzel i radiowozów. Rozumiem, 23 jak planowano, ale nie 1sza w nocy!!!! Fajnie, bo blisko, wystarczy przejść przez ulicę, ale reszta. .. .

Nivea