UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .a po koncercie pijane towarzystwo łaziło po mieście, tłukło butelki, darło się, stukało ludziom w okna i oblegało sklepy nocne. .. syf, bałagan, brak kultury. .. alkohol jest dla mądrych ludzi. .. a to co się działo w mieście po koncercie, świadczy o tym, że w Elblągu mamy bardzo dużo niemądrych ludzi. Współczucia dla Policjantów i Policjantek mających służbę w tym czasie. .. .a jako kierowca taksówki widziałem wiele. Użeranie się z głupio mądrym, pijanym, jakże idealnie znającym swoje prawa towarzystwem nie jest przyjemne.