UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dawno nie słyszałem tak tragicznego koncertu jaki dał Afromental, o ile można to nazwać koncertem. Większość czasu to było przysłowiowe gadanie o Szopenie a nie koncert. .. Nie ma to jak wziąć kasę i odwalić swoje. .. Dopiero jak wszedł Piasek to było słychać że ktoś tu śpiewa i że jest koncert

kek