UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ścisk, tłok, nadal brak placu na imprezy. A może pora by targowisko przenieść na modrzewinę a na tym placu zrobić wreszcie kulturalne centrum Elbląga. Dojazd dobry, środek miasta, parking obok a giełdę wyeksmitować na Modrzewinę, zacznijmy wreszcie doprowadzać miasto do ludzkiego wyglądu i by było funkcjonalne.