UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przepowiadam Concordii taki scenariusz. Kilka meczów na początek ligi w plecy. Adam Boros odchodzi z Concordii. Zespół wycofuje sie najpózniej po lub w przerwie zimowej z rozgrywek 2 ligi. Od sezonu 2013-2014 zaczyna przy dobrych wiatrach gre w 4 lidze. Mówie przy dobrych wiatrach. A najbardziej pesymistyczny i drugi całkiem realny scenariusz to nie beda mieli seniorów nawet w 4 lidze i zajmą sie ewentualnie szkoleniem samej młodzieży. Takie jest moje osobiste i nie tylko moje zdanie.

Real Plan