UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem pewien czy ci bohaterowie chcieliby oddawać swoje życie za to co się teraz Polsce dzieje i jaka ona jest !Za te mafijne układy i rządy i pochanie się do korytka ludzi którzy nigdy nie pracowali. Wydaje mie sie że praca to wysiłek przedewszyskim ciała i umysłu w tworzeniu nowych pozytywnych wartości. Czy taniec i siedzenie jak minister to praca ? Czy ktoś taki może reprezetować ludzi pracy ?