UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejne wydania ENN od 29.07.1914 są już dramatyczne zważywszy na okoliczności historyczne. Bardzo słabo niemiecki znam ale nagłówki: "Wojna", "Niemcy walczą na Zachodzie i Wschodzie", "Wojna europejska" robią wrażenie. Wiadomości lokalne całkiem ustąpiły krajowym. Czy można by jeden artykuł cyklu "Dawno temu w Elblągu" poświęcić temu co publikowano w ENN nt wybuchu wojny?

JesusAlvaro