UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba malo kto z widzów spodziewał się tak swietnej imprezy, Tak jak wiele festiwali nastepny trzeba zacząć organizowac nazajutrz po tym. Parę uwag szarego widza 1/ jednego dnia w Galerii nie więcej niż dwóch wykonawców, 2/ kilka scen, oprócz Galerii : klub Mjazzga, muszla Bazantarnia, Podzamcze. 3/ wykonawcy z zagranicy : Rosja, Białoruś, Szwecja, Niemcy z miast partnerskich 4/ Dzień elbląski - dawni elblążanie Bukowski, Małek, Romanowski i obecni + dawne woj. elbląskie. 5 / Jedna duża gwiazda jazzowa - np. Michał Urbaniak lub Jarosław Śmietana oraz około -jazzowa, jak w tym roku Kuba Badach.