UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Stańko zamknął Festiwal w sposób znakomity. Klasa absolutnie światowa w naszym małym ale, jak się okazuje ambitnym mieście. Po Ogrodach Polityki, które po drugiej edycji, bo na tyle starczyło zapału Bibliotece, okazały się stygnącym trupem, to własnie jazzbląg ma moim zdaniem szanse stać się wizytówką Elbląga Kulturalnego. Żadne Dni Elbląga ani chleba, tylko ambitny program i profesjonalizm. Brawa na stojąco dla Galerii El.
clea