UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trzeci dzień to był faktycznie hit. Nic dziwnego, że każdy mniejszy lub większy artysta jest pod wrażeniem wnętrza i klimatu Galerii EL - to jest wyjątkowe miejsce, które zasługuje na lepszą promocję. Jazzbląg pokazał, że w Elblągu można zrobić imprezę na solidnym poziomie artystycznym, niekoniecznie schlebiającą "statystycznym" gustom, a jednocześnie odnieść sukces frekwencyjny. Moim zdaniem pierwsza edycja na plus - mam nadzieję, że kolejne utrzymają lub zwiększą poziom.
Łukasz23