UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Święto świętem a włamywacze grasują, dzisiejszej nocy znowu były włamania i zniszczenia w ogródkach przy ul. Chrobrego. Panie komendancie obiecał Pan że z tym Pan poradzi. Jak do tej pory jakoś tego nie widać, komu tu wierzyć. ?