UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Regaty były super ! W przyszłym roku też wezmę udział tyle że na motorówce. Oblecę wszystkich kilka razy i oczywiście omijając komisję sędziowską wejdę do portu w Kątach rybackich i stanę na pudle na pierwszym miejscu. To jakaś kpina !!!!! Dobrze tylko że regat nie wygrał jakiś jacht stojący przez cały czas regat w marinie w Elblągu.
uczestnik