UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Co do tego że żeglarze niby nie zdawali sobie sprawy że idzie burza to też nie prawda, wiedzieliśmy wszyscy koledzy na Marie która zatonęła również, ale to są regaty więc jednostki postanowiły się sztormować. " tłumaczenie kiepskie, że regaty, szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic się nie stało.