UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo przepraszam, ale to jakaś paranoja! Szczęście w nieszczęściu, że załoga Marie wyszła cało, pomimo braku reakcji ze strony organizatorów regat! Strach pomyśleć, że przez brak podstawowych odruchów człowieczeństwa jak i ducha żeglarskiej solidarności mogliby zgarnąć laur pośmiertnie. .. !!!
mlo