UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy Pan Jerzy W. 28 i 29 czerwca był obecny na liście pracowników w Biurze Regionalnym, którym administruje? Czy może listy nie podpisał? Czy może złożył wniosek o urlop w tych dniach? Czy ktoś mógłby to sprawdzić?