UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest efekt kapitalizmu. Jeden pnie się w górę drugi idzie na dno. Moralność, uczciwość w tym systemie absolutnie się nie sprawdza. Czy należy w szkołach wprowadzić nowy przedmiot ? Jak lawirować, manipulować, interpretować czyli ogólnie jak oszukiwać aby jak najwięcej zostało dla nas ? Ludzie uczciwi skazani są najczęściej na porażkę.

STARYDINO