UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzieci i młodzież nawet jeśli chcą posklejać modele zamiast grać na komputerze to nie mają tak naprawdę gdzie pod okiem instruktora tego zrobić. W Elblągu nie ma takiego miejsca. A szkoda. .. Bo sklejanie modeli uczy, bawi i koi. ..