UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prawda jest taka, że jak się chce budować przyszłość elbląskiej piłki, to trzeba działać wspólnie i najlepiej pod jednym szyldem. Chore ambicje 2004 a przede wszystkim powsinogów z Concordii zabijają kariery elbląskich piłkarzy. Trzeba być ślepym, aby wierzyć, że to będą kiedyś wielkie kluby, by widzieć w tych marnych kopaczach coś więcej niż III ligę. Teraz wiecie dlaczego Olimpia musi się opierać w 80 % na armii zaciężnej a to niestety kosztuje. Szkoda, że tak wielu januszy widzi w tych klubach alternatywę dla Olimpii.
Księciu