UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja słyszałem że O2004 ma taką zdolną młodzież. Żal było patrzeć. Oba zespoły dzieliła przepaść. Widać że chłopaki z 2004 piłkarsko są na poziomie 7 ligi. Tak to bywa kiedy nie szkoli się młodzieży tylko od małego gra się o wynik( patrz pozostałe roczniki). Żal mi chlopców bo dali z siebie wszystko! Trzeba było grać aby promować tych chłopców a nie robić konkursu kto dalej wybije piłkę!Ambicji i odwagi Panowie szkoleniowcy. Tego trzeba uczyć młodych sportowców. Nawet jeżeli przeciwnik stawia bardzo wysoko poprzeczkę.

gwertghghr