UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
KOCHANI, Ja jestem trenerem a Leszek organizuje wszystko jak mistrz świata, jesteśmy razem i razem osiągniemy wszystko o czym marzymy !!! Leszek wziął problemy na siebie, dzięki Jemu za to !!! Lechu podnosi mnie na DUCHu i mi bardzo w tym pomaga, dzięki Mu za to !!! A już naszym, moim i Leszka motywatorem jest Roman, nasz PREZES, on czuwa nad naszymi emocjami, JESTEŚMY DRUŻYNĄ. .. SAKURA i OLIMPIA razem !!!
wojtek.janik@vp.pl