UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ciekawi mnie jaką kare zapłacą firmy do miasta za niedotrzymanie terminów oddania mostów oraz ile zapłacą firmy za rozbabrane ulice 12 lutegu i inne. ul malborska rozbabrana już polowe roku i końca nie widać -nie można dojechać do garaży. skrzydlata podobnie rozbabrana może ktoś poda z władz terminy zakończenia rozbabranych ulic na zatorzu i pozostałych. obserwuje codziennie postępy prac -tępo ślimacze.

OBSER