UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Joanno! Wreszcie pisze Pani o zdobyciu Elbląga, a nie o wyzwoleniu! Gratuluję. Lecz czemu gdzies tam w tekście umieszczono jednak wyzwolenie? Czy to chodzi o to, że Bogu świeczkę, a diabłu (czerwonemu) ogarek? Pozdrawiam.

Grzebar