UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wrratoby jednak się dowiedzieć kto zdecydował o spaleniu wspaniałych historycznych zabytków lotnictwa samolotów PO-2.które spalono tak jak stały, zdolne do latania. Wszędzie na całym świecie w Czechach w Rosji i w innych krajach, te samoloty do dziś są atrakcją a u nas jednak nie ma się już czym pochwalić. Szalikami ?