UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Małe uzupełnienie odnośnie notatki z passusem "przybyli uczniowie z malborskiego gimnazjum oraz uczennice wyższej szkoły dla dziewcząt". .. Chodzi tu prawdopodobnie o uczennice dawnej Luisen-Schule (obecnie to I LO przy ul. 17-go Marca) i o uczennice Wyższego Seminarium Nauczycielskiego (Żeńskiego), które odbywało ćwiczenia w Luisen-Schule.
erg.