UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze powiedziane, erg. słusznie nabrał wody w klawiaturę bo się podłożył - dobra strategia z jego strony. Przedwojenny Elbląg jak i obecny był zaściankiem, żyło się raczej słabo, poziom życia tak jak i dziś odbiegał od średniej krajowej.