UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Prezydent Niemiec R. v. Weizsacker w roku 1990 otworzył wodociąg wiejski w Raczkach Elbląskich. Nie wiem, czy powstał on z funduszy niemieckich, Wiem tylko, że fundację na rzecz wody na wsi wspierała w Warszawie śp. Stolzman, i przyszło stamtąd dofinansowanie, a mieszkańcy wsi razem z gminą Elbląg, dokladali sie i budowali w części w tzw. czynie społecznym. Dlaczego miał miejsce taki akcent niemiecki w tym czasie i miejscu nie mogę zrozumieć. Czy to przez jakieś resentymenty ?
Rp.