UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy wybitność Hasso, była wybitnością na miarę Ribbentropa? Czy był on współkonstruktorem osi zła Berlin-Rzym-Tokio. Czy brak stryczka dla dego dyplomaty to efekt oddalania od spraw europejskich? czy raczej tego że był jakąś płoteczką nieświadomie "wykonującą tylko polecenia" (jak 98% jego kolegów).