UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy wybitność Hasso, była wybitnością na miarę Ribbentropa? Czy był on współkonstruktorem osi zła Berlin-Rzym-Tokio. Czy brak stryczka dla dego dyplomaty to efekt oddalania od spraw europejskich? czy raczej tego że był jakąś płoteczką nieświadomie "wykonującą tylko polecenia" (jak 98% jego kolegów).