UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jutro idę do Bażantarni z familią na kiełbaskę z ogniska, więc zajdę przy okazji do mysliwskiej. Pozdrawiam tych, którzy lubią nasz przepiekny park. A knajpa wygląda dziś prawie jak przed wojną. Ps. A teraz czekam z wielką niecierpliwością na Erg-a.
wielbiciel Elbinga