UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brak polewaczek i wolne z upału - a teraz raczej chłodno i ten remis. .. I problem na Wodnej -prosimy o zakaz postoju autokarów przed biurem Żeglugi, które nie tylko że budzą o 7.00 piątek i świątek, ale stoją pod oknami na włączonych silnikach nawet do 10 min (często po 2 autokary naraz), smrodzą spalinami prosto w otwarte okna, nie mówiąc już o hałasujących turystach! I tak do 18.00! Policja nie reaguje.