UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Koncert był ujmujący. Wszystko dzięki śpiewającym na scenie, młodym ludziom i Ryszardowi Rynkowskiemu, który swoimi refleksjami, zgrabnie wypełniał czas pomiędzy kolejnymi piosenkami. Brawo ! Ryszard Rynkowski zrobił kawał dobrej roboty dla naszego miasta. Szacun Panie Ryszardzie !