UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

panie prezydencie: tak, "rosną talenty", ma pan rację. ale dorastają i wyjeżdżają, bo w Elblągu się ich nie zatrzymuje. na kokurencyjnym portalu jest cykl związany z ciekawymi elblążanami. prawie żaden z nich nie mieszka w elblągu. talenty są, ale zasilają potencjał innych miast.