UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo dla laureata!!! Występ Grupy RR była rewelacyjna piękne wystąpienie!!! Rysiek zrobił mnóstwo dobrej roboty mam nadzieję, że zespół nagra płytę może jakiś filmik promujący nasze miasto?! Proponuję wprowadzić jako skalę oceniania pracy i zaangażowania urzędników -wartość "1 Rynkowskiego". Rysiu jesteś WIELKI!!!!!
A.ntyKomuch