UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie! I tego trzeba naszemu miastu - powinno tętnić życiem a nie sklerozą internetową. Stroje przepiękne, młodzież i seniorzy, przy takiej nucie spacer i chwila oddechu to rzecz bezcenna, trochę powiało ale co tam.

Dżo