UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblążkowie to już spokojniej się jechać nie da. ja tez próbuje zastępczym tramwajem - autobusem dojechać rano do roboty i co ? O piatej muszę wstawać przez te cholerne objazdy zwężenia i remonty. Nie da się jechać po tej wsi no nie da. w Gdańsku się leci tu się człowiek czołga że nerwy puszczają. Co tu jeszcze spowolnić ? Może samoloty nad elblążkowem ?!!

kickdown