UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I znowu jakiś kardiolog od ulic zaaplikował nam ARTERIOSKLEROZĘ ! Tym razem na ul. Grunwaldzkiej. Jakieś pasy, wysepki i inne zebry tak utrudnią jazdę że zwykły ciagnik, rower czy inna riksza zakorkują na amen tą arterię w godzinach porannych i popołudniowych. Gratuluję pomysłu temu doktorowi od ulic. Zaaplikował im tłustą golonkę z tłustymi frytkami i do tego duża pajdę chleba ze smalcem i skwarami. Wyłączenie szerokości ok. 2 m środka jezdni z użytku = zmniejszenie przepustowości i tak zapchanej ulicy o 30 procent.

kardio