UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
poniższy wpis chyba spłodziło dziecko, bo oprócz Tanku, ktorego b. szkoda i gdzie koncertów było niewiele, ale fajne, był przede wszystkim klub KAZAMATY. gdzie grały prawie wszystkie czolowe zespoly szkoda, że nikt nie pokusił się o kontynuację, bo wolnych hal pozamechowskich mamy w Elblągu pod dostatkiem. Przykład Tanku i Kazamatów mówi coś o elblaskim nieklimacie dla fajnych i oryginalnych inicjatyw.