UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie byłem wielokrotnym stypendystą jakiegoś tam mało znaczacego Marszałka, Prezydenta czy Starosty bo mnie to nie imponuje i nie jest potrzebne do zycia artystycznego! bo niby w czym? sam zarobie sobie na zycie za sprzedaz moich dzieł a nie bede się prosił o jałmuzne od 'znafcuw' urzedników ktorym komisja podstawia pod nos papierek aby wesprzec dziecko lub brata znajmego; D