UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

trochę inny Elbląg, niż ten ktory widzimy na co dzień na ulicach. powstanie tej szkoły było świetnym posunięciem biznesowym, a zarazem pozwolił kształcić się artystycznie uzdolnionej mlodzieży bliżej domu, choc odnosi się wrażenie, że stworzyła ją grupa, pragnąca zapewnić sobie pracę do póznej emerytury, ale efekt jest ok.