UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Wystarczy zgłosić doniesienie o przestępstwie do prokuratury, który musi się tym zając i ukarać winnych rozpoznawalnych na zdjęciach. Złamano wszystkie przpisy o ruchu drogowym. Przejżdżanie na czerwonym siwetle, ostatnich maruderów. Jada w kilku z boku. 15 osób dopuszczalne w jednej grupie. Przerwy między grupami po 200m. Jazda jezdnią pasem pod prąd. jada jezdnią anie ściężką rowerową. Dodatkowo wożenie dzieci w wózku za rowerem na 2go i trzeciego z boku, niedopilnowanie dzieci jadących pod prąd. Cała grupa łacznie z prezydentem nie otzrymała z polcji zezwolenie NA ZAJĘCIE DROGI NA SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH. Mieli obowiązek poruszać się w/g przepisów. Straż miejska zabezpieczała ogólnie to przestepstwo i poinno za ta ją sie też ukarać anajlepiej zlikwidować. Miasto zaoszczędziłoby dziesiątki milionów !!!. Pisac do prokuratury i zarchiwizować zdjęcia, powołać sie na reportaż, gdzie widać wszyskie wykroczenia. Prawo ma być dla wszyskich równe anie karać jednych za postój 1min 100zł aorszakowi pana prezydenta darować 100 mandatów i jemy samemu najwyższą grzywnę z możliwych.