UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
do ''us''-nawet nie miałem zamiaru patrzeć na to, czy to jest pokazówka, czy nie! Zamierzenie było takie, by milo spędzić czas. I się udało! Było fajnie i milo. Bylem z synem i również podziela to zdanie! Najważniejsze, by wpajać młodym, jak można spędzać fajnie czas - nie tylko przed tv i komp. czy też jarać coś tam w klatkach czy piwnicach. Cieszył się, że przejechał całą trasę (a dla nas liczyła z dojazdem i powrotem 30 parę km), co zakończyło się smacznym poczęstunkiem, co mało kto zauważył (MIŁY GEST, smaczny również - dziękuję) co do komentarzy o ukaranie - spójrzcie na całokształt, czyli zamiar i zachętę tej akcji do aktywnego spędzania czasu. Była akcja i się udała - mnóstwo miłych spojrzeń i głosów było słychać z chodników (że wspomnę o babci ok. 80 lat wymachującej laską, krzycząc ''bardzo dobrze, bardzo dobrze' 'z przeogromnym uśmiechem na twarzy. Oczywiście nie dotyczy to Was komentujących - bo napisać - skrytykować jest łatwo -a nawtykać jeszcze łatwiej!!! spójrzcie sobie w oczy i czy nie jechaliście 70 przez Eg? końcówkę żółtego (czerwone) przejechane itd (wiele, wiele by można) pozdrawiam oficera rowerowy Marka - widać, że dużo robisz dla naszego miasta. Na koniec zaznaczam, że wyraziłem swoje zdanie I NIE CHCIAŁBYM wchodzić w jakąś dyskusję. pozdrawiam wszystkich rowerzystów, w szczególności płeć przeciwną:) - śliczny widok kobietki na rowerze (taka moja dygresja:)
jataklubie