UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cantata NIE JEST chórem miejskim - to chyba dobry moment by to zmienić. Ten koncert udowodnił że warto podnieść Cantatę do rangi Chóru miejskiego. Póki co ciśnie się na usta hasło: Elbląg chórem stoi - chórem kiboli przy agrykoli. CZAS TO ZMIENIĆ
archi