UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przynajmniej chór potrafi odpowiednio reprezentować miast, mam na myśli jednakowy ubiór - bo co innego można powiedzieć o Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej, która (nie chodzi mi o muzykę, jaką wykonuje) swoim strojem przynosi wstyd!!! Zdarzyło im się nawet podczas koncertu np. otwarcie 2 ogólopolskich spotkań gitarowych jedni byli ubrani elegancko a inni. .np. w legginsach, skarpetki i koszulki albo t-shirty - ŻENADA!!!! tym bardziej ktoś powinien za to odpowiedzieć, jeśli na koncercie był Prezydent Elbląga. A dla "Cantaty" wielkie Gratulacje i życzę dalszych 25 lat sukcesów na arenie kraju jak i międzynarodowej
wwel