UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ty koles jak nie wiesz o co chodzi to sie zamknij. .. nie pracujesz w wojsku to takie bzdety piszesz, tylko jakby cie np powodz zastala to wlasnie ten beznadziejny MON by tobie i twojej rodzinie tylek ratowal. .. typowy elbląski gbur i zrzęda bezrobotna