UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polski MON to jedna wielka patologia, po co to jeszcze w ogóle istnieje, za dużo pieniędzy w naszym budżecie?Tylko nie piszcie, że dla naszej obrony, jako kraju i świata oczywiście, bo do tego to nasze wojsko już w ogóle się nie nadaje.